Вівторок, 9 Серпня, 2022
додому Життя На Львівщині запрацював заклад для тимчасового проживання і виховання дітей та сімей,...

На Львівщині запрацював заклад для тимчасового проживання і виховання дітей та сімей, які опинилися у скруті

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОР, сьогодні, 9 червня, у с. Корналовичі Самбірського району розпочав роботу районний Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Рідний дім”, створений на базі реорганізованого сиротинця.

Це комунальний соціальний заклад для тимчасового проживання і виховання дітей та сімей, які опинилися у скрутному становищі.

В урочистому відкритті закладу взяли участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, депутат Львівської обласної ради Олег Домчак, керівництво району.

«На заміну радянській системі виховання дітей з неблагополучних сімей в інтернатах – приходить інша система, бо діти повинні виховуватися вдома. Але бувають такі життєві ситуації, коли треба півроку, рік дитині, цілій сім`ї, матері з дітьми бути окремо, оскільки, на жаль, в суспільстві є ще багато девіантної поведінки і від неї інколи доводиться рятуватися не тільки за допомогою Національної поліції, але й мати дах над головою, працівника соціального захисту і психолога поруч, які допоможуть. Власне, для цього проведена повна реорганізація колишнього будинку-інтернату. І дуже приємно, що всі ми разом склали цей іспит.

Це третій за ліком інтернат, який ми реорганізували у подібний спосіб за час каденції Львівської обласної ради, і я тішуся, що ми це зробили. Попереду – не менш багато роботи у цьому напрямку, але вже маємо з кого брати приклад. Зокрема Самбірщина у цьому випадку – велика молодець», – сказав Олександр Ганущин.

кімната

майданчик

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://galinfo.com.ua/news/na_lvivshchyni_zapratsyuvav_tsentr_sotsialnoi_pidtrymky_ditey_ta_simey_345172.html

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments