Четвер, 20 Січня, 2022
додому Діти На Львівщині відновили роботу дитячі садочки | Які вимоги до батьків і...

На Львівщині відновили роботу дитячі садочки | Які вимоги до батьків і дітей?

На Львівщині, через послаблення карантину, дозволили відновити роботу дитячим садочкам. В області запрацюють дитсадки та заклади культури, окрім театрів та кінотеатрів. Відповідне рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Як повідомили у Львівській облдержадміністрації, Львівська область перестала бути регіоном із значним поширенням Covid-19 та, відповідно до постанови уряду, підпадає під критерії послаблення карантину. Втім, є певні побоювання щодо роботи кінотеатрів та театрів.

послаблення

За словами заступника голови обласної держадміністрації Іван Собко за підсумками комісії, в області дозволили роботу дитсадків незалежно від форми власності, а також закладів культури, окрім кінотеатрів та театрів. Дозволено відновити роботу інклюзивно-ресурсних центрів. Робота закладів громадського харчування та розважальних закладів залишається обмеженою у часі до 23:00.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, про відкриття дитсадків у Львові міська комісія ТЕБ і НС говоритиме на засіданні сьогодні, 14 липня.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1123850-vidikhaj-na-lvivshchini-vidnovili-robotu-ditsadkiv

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments