Четвер, 7 Липня, 2022
додому Кримінал На Львівщині у селян масово викопують і крадуть картоплю | Люди обурені

На Львівщині у селян масово викопують і крадуть картоплю | Люди обурені

На Львівщині у селі Ожидів кричуще свавілля. Близько двох десятків селян вийшли у поле захищати свій врожай. Фермери стверджують, що віддавали власні паї у користування фермерському господарству “Ожидівські лани”. Як нагороду підприємство обіцяло виплатити кожному орендодавцю грошову компенсацію та частину вирощеної продукції.

Все б було добре, але декілька днів назад селяни помітили, що урожай вже збирають з поля та вивозять у невідомому напрямку. Обурені люди вийшли захищати свої права.

Приїхали чужі люди, яких ми не знаємо, не знаю кримінальники-не кримінальники, хто вони такі є, забирають силою ту картоплю нашу. Наїжджають на нас люди, чужі, не знати звідки приїхали, без документів, без нічого, – розповів власник паю біля села Ожидів Юрій Андрусяк.

Власниця підприємства, що орендує землю у селян стверджує, що картоплю викопують без її дозволу. Корінь проблеми рейдерського викопування картоплі у фінансових стосунках між компаніями «Седна-Агро» з Черкащини та «Аіко» з Львівщини. Через їхні внутрішні конфлікти та заборгованості страждають звичайні мешканці села. Чи повернуть ошуканим людям кошти та обіцяну картоплю поки невідомо.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: На Львівщині чоловік зарізав сина й переховувався | Слідчі розповіли подробиці

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments