Понеділок, 17 Січня, 2022
додому Львівщина На Львівщині створять екопарк | Хто там мешкатиме?

На Львівщині створять екопарк | Хто там мешкатиме?

На Львівщині планують побудувати Екопарк з природними умовами для проживання тварин і для розвитку туристичної галузі. Про це пише lviv1256.

Відповідний Меморандум про співпрацю та реалізацію на території області проєкту «Еко-Парк» підписали 17 червня голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький та заступник директора Громадської організації «Фельдман Еко-Парк» Володимир Андрющенко.

лебеді

Реалізація проєкту має на меті розміщення сучасного, з максимально наближеними до природних умов екологічного парку, у якому зможуть проживати тварини.

«Одне з першочергових завдань для Львівської ОДА – збереження та покращення екології регіону. Підписаний Меморандум про створення Екопарку – одна зі складових цієї місії. Сучасний, комфортний, у якому зможуть проживати тварини, вже незабаром запрацює на Львівщині. Це також допоможе розвивати туристичну привабливість області, стане улюбленим місцем відпочинку для мешканців Львівщини», – наголосив очільник області Максим Козицький.

Планують розмістити екопарк поблизу Львова. За словами Володимира Андрущенка, серед основних вимог – доступність для усіх мешканців. Мова йде про транспортну логістику, аби кожен охочий без перешкод зміг дістатися локації.

поросята

Департамент архітектури та розвитку містобудування напрацьовує перелік територій та дорожні карти для реалізації проекту.

Додамо, що проект Національної мережі Екопарків України, який планують реалізувати не лише у Львівській, але й Дніпропетровській, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській та Херсонській областях, передбачає на першому етапі збільшення на понад 1 000 га земель природно-заповідного фонду, психосоціальну реабілітацію різних категорій жителів України, в т.ч. і постраждалих в результаті пандемії, залучення інвестицій, збільшення туристичного потоку, порятунок рідкісних видів тварин.

«Фельдман-Екопарк» — регіональний ландшафтний парк у Дергачівському районі Харківської області, один з об’єктів природно-заповідного фонду України, благодійний проект МБФ «Фонду Олександра Фельдмана».

На території «Екопарку» ростуть 6 видів місцевих рослин, занесених у Червону Книгу України, 18 видів тварин, занесених в Червону Книгу України та 5 видів тварин, занесених до Європейського червоного списку. Основною складовою екопарку є зоопарк, який налічує близько 2 000 тварин.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: http://lviv1256.com/news/na-l-vivshchyni-stvoriat-ekopark-z-pryrodnymy-umovamy-dlia-prozhyvannia-tvaryn/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments