Субота, 21 Травня, 2022
додому Львівщина На Львівщині сімох осиротілих лисенят врятували від мисливців

На Львівщині сімох осиротілих лисенят врятували від мисливців

В Домівку врятованих тварин, що у парку “Знесіння” у Львові, привезли сімох врятованих від мисливців лисенят. Про це на своїй сторінці розповіли lviv.vgorode.ua . Як повідомив зоозахисник та співзасновник Домівки Орест Залипський, з малят вже познімали кліщів та нагодувати сумішшю.

«В селі лисиця народила у людей під хатою малюків і зникла. І лисенята почали самі вилазити, ну бо їсти захотіли. Небайдужі люди половили їх і намагались прилаштувати, і одразу забирати кинулись всі мисливці», – розповів Залипський.

Проте завдяки активістам осиротілих тваринок вдалось врятувати, тепер вони в безпеці.

лисенятка

лисичка

Зазначимо, волонтери Домівки врятованих тварин просять небайдужих допомогти зібрати гроші на корм для тварин, що там живуть.

Нагадаємо, у Львові бус «загубив» ягня, яке везли на шашлик. Малечу підібрали небайдужі львdів’яни і відвезли у Домівку врятованих тварин, що у парку «Знесіння».

Підписуйтесь на Батяр у Telegram👉 https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1112731-kheppi-end-na-lvivshchini-simokh-lisenjat-vrjatuvali-vid-mislivtsiv

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments