Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Львівщина На Львівщині проведуть реконструкцію автодоріг | Що передбачає проект?

На Львівщині проведуть реконструкцію автодоріг | Що передбачає проект?

На Львівщині реконструюють дорогу Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка. Про це розповіли у Служба автодоріг Львівщини. Пише tvoemisto.tv

Йдеться про ділянку між Жовквою та Кам’янка-Бузькою протяжністю 25,5 км.

«Ділянка дороги, що підлягає реконструкції, відповідає параметрам IV категорії і проходить через населені пункти Дернівка, Зіболки та Батятичі. Проект передбачає розширення проїзної частини до 8 метрів, влаштування конструктивних шарів асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи, влаштування тротуарів, зовнішнього освітлення, дощової каналізації та ремонт штучних споруд», – розповіла речниця Служби автомобільних доріг Львівщини Оксана Богуш.

Після реконструкції ця дорога відповідатиме ІІІ категорії. Роботи виконуватиме ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» за 975,8 млн грн. Завершити ремонт мають до кінця 2021 року.

Нагадаємо, що дорога Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка має стати частиною великого транзитного кільця навколо Львова для вантажівок. Частково цю трасу між Городком і Крижовою та між Бучалами та Комарно відремонтували торік.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Вулицю Пекарську закриють на 4 місяці для транспорту | Схема об’їзду

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments