Середа, 6 Липня, 2022
додому Діти На Львівщині дитину вкусив безпритульний кіт | Хлопчик в реанімації

На Львівщині дитину вкусив безпритульний кіт | Хлопчик в реанімації

У 8-річночного хлопця з Пустомитівщини підозрюють сказ через укус безпритульного кота. Дитина просто гралася на подвір’ї, коли тварина напала.

Батьки розповідають, що він хотів погладити безпритульного кота, коли той вкусив.

Варто зазначити, що матір швидко звернулася до лікарів. Відразу була введена перша вакцина проти сказу, яка допомогла, а наступна викликала дивну реакцію в організмі хлопчика. Через що його довелося госпіталізувати в реанімацію.

Наразі відомого, що кіт, який вкусив дитину  є безпритульним. Хлопчик навіть не запам’ятав, який на вигляд був кіт, єдине, що він пригадав – це те, що він був темний і з білими плямами. А відразу, після нападу, кіт зник, і де його шукати достеменно невідомо нікому.

Місцеві чиновники сказали, що боротися з безпритульними тваринами майже неможливо. Бо ніхто не вів їхнього обліку, а вакцинацію робили лише домашнім тваринам.

Мешканці ж налякані нападом кота, але ще більше бояться, що після інциденту в районі можуть розпочати справжнє полювання на тварин. Тому просять не знищувати собак і котів, а підійти до проблеми якось гуманно.

Місцеві мешканці сильно налякані через цей напад, але більше бояться, що після інциденту люди почнуть масово полювати на безпритульних тварин. Через що просять підійти до проблеми гуманно і не знищувати собак і котів.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Мати лежала на тротуарі, а поруч плакала дитина | На Львівщині врятували немовля

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments