Четвер, 28 Жовтня, 2021
додому Львів На Львівщині 24 нових випадки захворювання на коронавірус

На Львівщині 24 нових випадки захворювання на коронавірус

У неділю, 19 квітня, у Львові та області підтверджено 24 нові випадки інфікування, таким чином кількість хворих на Covid-19 зросла до 245. Заступниця міського голови та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, повідомила, що кількість смертей зросла. Станом на сьогодні 10 людей померли.

За суботу, 18 квітня, лабораторні центри в області провели ще 208 ПЛР-тестів. З них 24 показали позитивний результат. Відтак зараз у львівській лікарні перебувають 89 людей з коронавірусом. З них 13 у важкому стані, інші у середньому.

Кількість летальних випадків під час епідемії у Львові зросла і тепер становить 10. У суботу вночі помер 81-річний чоловік. Раніше він був госпіталізований із двобічною пневмонією, коронавірус у нього діагностували у середу, 15 квітня. Чоловік також мав ішемічну хворобу серця. Також померла 60-річна жінка. У неї коронавірус виявили ще 5 квітня. Жінка мала супутні захворювання: гіпотиреоз та ожиріння.

Зросла і кількість тих, хто одужав, тепер їх 19. Заступник директора інфекційної лікарні Ігор Берник, повідомив, що напередодні з лікарні виписали трьох пацієнтів, які одужали від Covid-19, серед них один медик. Також він повідомив, що вже у неділю, 19 квітня, у лікарні помер ще один чоловік з підозрою на коронавірус. 64-річний чоловік мав важкі захворювання дихальної та серцево-судинної системи.

Станом на сьогодні у лікарні на апаратах штучної вентиляції легень пацієнтів немає.

На основі: https://zaxid.net/news/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments