П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Львів На Левандівці зловмисник отруїв 25 дерев | Який мотив?

На Левандівці зловмисник отруїв 25 дерев | Який мотив?

Відновлення зелених насаджень коштуватиме сотні тисяч гривень. Пише tvoemisto.tv

дерево

У Львові на Левандівці, на вул. Мундяка, 4-8, засохли одразу 25 дерев. В управлінні екології та природних ресурсів ЛМР підозрюють, що дерева отруїли навмисне. Про це ідеться на фейсбук-сторінці управління.

Оскільки різке всихання дорослих дерев різних видів є нетиповим явищем для Львова, управління екології провело лабораторні дослідження ґрунту, щоб встановити причину всихання. Їх результати показали значне перевищення вмісту міді (Cu) відносно гранично допустимої концентрації та фонової проби.

«Загальні симптоми токсичності міді на рослини включають у себе знижений ріст, погано розвинену кореневу систему, знижене утворення пагонів та хлороз листя. На старих листках розвивається червоно-помаранчеве забарвлення та закручуються кінчики внаслідок втрати тургору. Надлишок міді в ґрунті в кінцевому результаті зумовлює всихання рослин», – кажуть в управлінні екології ЛМР.

Висохлі дерева мають вік 25-30 років, тож, припускають в управлінні, їх навмисне полили мідновмісним розчином для знищення і збільшення кількості паркомісць біля будинків.

береза

«Забезпечити компенсаційну висадку зелених насаджень, цій ділянці, неможливо без заміни ґрунту, що є дороговартісним. Окрім втрати естетичної вигляду території, майну міста нанесено значну шкоду на сотні тисяч гривень», – кажуть в управлінні.

Якщо у мешканців є інформація щодо ситуації, що склалася, їх просять повідомити управління екології та балансоутримувача території – Залізничну районну адміністрацію.

Фото: Управління екології та природних ресурсів ЛМР/Фейсбук

На основі: http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_rozshukuyut_zlovmysnykiv_yaki_otruily_25_derev_zadlya_parkovky_foto_111561.html

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

 

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments