Субота, 23 Жовтня, 2021
додому Їжа Музей на Тернопільщині поділився автентичним рецептом борщу з вишень

Музей на Тернопільщині поділився автентичним рецептом борщу з вишень

У Кременецькому краєзнавчому музеї провели майстер-клас з приготування унікальної автентичної страви «Кременецький вишневий борщ». Такий захід має привернути увагу до багатої української культурної спадщини. Про це пише Діло.

За словами директора музею Андрія Левчука, сьогодні музей працює над створенням автентичного меню локальних страв, і на проведеному майстер-класі продемонстрували вже другу страву.

борщ

“Першою ж загальновідомою кременецькою стравою є гречані вареники, які вже сьогодні без сумніву можна рахувати місцевим брендом. Наукові співробітники музею сьогодні опрацьовують біля двох сотень місцевих рецептів, що в свою чергу обіцяє майбутнім гостям краю багато цікавих та унікальних страв, які здавна готувалися в кременецьких родинах”, йдеться у повідомленні.

Директор Андрій Левчук каже, що планує створити при музейній установі «Гастрономічну комісію», яка окрім формування та популяризації меню автентичних локальних страв для туристичного бізнесу буде також слідкувати за дотриманням давньої рецептури в акредитованих закладах харчування кременецького краю.

На додаток музей пропонує автентичний рецепт кременецького вишневого борща.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/na-ternopilshhyni-krayeznavchyj-muzej-rozvyvaye-gastronomichnyj-turyzm/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments