Субота, 22 Січня, 2022
додому Львів Мова важлива | Львів'яни вийшли на захист української мови

Мова важлива | Львів’яни вийшли на захист української мови

Сьогодні, 16 липня, у центрі Львова зібрались сотні небайдужих українців, які виступили проти зросійщення української освіти (законопроєкт 2362), інформує 4studio.

До участі в акції долучились активісти, а також представники різних партій Львівщини. Цікаво, що мера Андрія Садового на акції не було.

“Цього тижня «Слуги народу» спільно з ОПЗЖ планували протягнути в парламенті законопроект № 2362 «слуги народу» Бужанського, мета якого – тотальна русифікація української освіти. Саме такий «подарунок» підготувала монобільшість до 30-річчя Декларації про державний суверенітет України та року із набуття чинності Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Цей проект є найбільшою загрозою українській мові й освіті, бо передбачає внесення змін у закони про мову і про освіту”, – зазначають активісти.

Як львів’яни виступили проти русифікації української освіти дивіться у фоторепортажі 4studio.

указ

вісла

зрада

мова єднає

крим

пес

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: https://4studio.com.ua/novyny/lviv-yany-vyjshly-na-zahyst-ukrayinskoyi-movy-fotoreportazh/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments