Неділя, 28 Листопада, 2021
додому Львів Модернізації електротранспорту у Львові не буде | Міськрада не проголосувала

Модернізації електротранспорту у Львові не буде | Міськрада не проголосувала

Депутати Львівської міської ради відмовилися голосувати за ухвали щодо надання місцевої гарантії в межах проєкту «Міський громадський транспорт України».

За даними dyvys.info, депутатам пропонувалося погодити дві ухвали: «Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2020 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП «Львівелектротранс» у рамках проєкту «Міський громадський транспорт України», та аналогічну – про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2020 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП «Львівавтодор» у рамках проєкту «Міський громадський транспорт України».

Ухвалами передбачалося залучення коштів Європейського інвестиційного банку для ремонту трамвайних вагонів з модернізацією (переобладнанням) для забезпечення перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю та будівництво автобусного депо, реконструкцію тролейбусної мережі та капітальний ремонт кабельних ліній тягових підстанцій.

Нагадаємо, у рамках проєкту Уряду України та Європейського інвестиційного банку «Міський громадський транспорт України» розроблений підпроєкт «Капітальний ремонт трамвайних вагонів з модернізацією (переобладнанням) для забезпечення перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю». Також були розроблені підпроєкти: «Будівництво автобусного депо»; «Реконструкція тролейбусної контактної мережі (вул. Зелена, вул. Стрийська, вул. Тролейбусна)»; «Капітальний ремонт кабельних ліній напругою 600 В постійного струму (фідери) від тягової підстанції № 6 до площі Митної та вул. Личаківської».

Залучення коштів для реалізації цих проєктів мало відбуватися шляхом підписання угоди про передачу коштів позики між Міністерством інфраструктури України, Міністерством фінансів України, Львівською міською радою та ЛКП «Львівелектротранс» та ЛКП «Львівавтодор».

«Це друга частина загального проєкту співпраці з ЄІБ. Перша частина – це придбання 10 трамваїв і 100 автобусів, тендери на придбання яких вже відбулися. А друга частина — це сьогоднішні ухвали, якими передбачено ремонт трамвайних вагонів з модернізацією (переобладнанням) для забезпечення перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю та будівництво автобусного депо, реконструкцію тролейбусної мережі та капітальний ремонт кабельних ліній тягових підстанцій. Це останні ухвали у цьому проєкті. Є вже підписані угоди з Міністерством, тому дуже важливо їх прийняти для розвитку транспортної інфраструктури нашого міста», – пояснила, директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич.

Втім, депутати висловили сумнів у доцільності нових кредитів під час економічної кризи.

«Чи доцільно зараз заходити в кредити, коли ми розуміємо, що дохідна частина бюджету буде дуже малою. Ці і наступні, – це 4 ухвали, разом майже 20 мільйонів гривень кредиту. Чи це робити зараз, коли ми не маємо розуміння, як буде розвиватися економіка міста і країни. Ми не будемо мати коштів, щоб ці кредити повертати», – заявив депутат Ігор Телішевський.

Відтак, для прийняття цих ухвал не вистачило голосів.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://dyvys.info/2020/04/28/deputaty-ne-pogodyly-kredyty-na-modernizatsiyu-elektrotransportu-u-lvovi/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments