Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Львів Між Рясне-1 і Рясне-2 буде болотяний парк | Батяр

Між Рясне-1 і Рясне-2 буде болотяний парк | Батяр

Заболочена територія з озерами між районами виявилася непридатною для забудови і залишилася дикою, тому там вирішили облаштувати парк. Пише tvoemisto.tv

Між мікрорайонами Рясне-1 та Рясне-2 у Львові облаштують новий парк. 7 вересня депутати ЛМР підтримали ухвалу про розроблення детального плану території в районі вулиць Величковського, Прилбицької, залізничної колії.

Як пояснив під час пленарного засідання головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, детальний план дасть змогу облаштувати там новий болотяний парк навколо озера на Сотника Панаса.

dilyanka

Раніше керівниця управління екології і природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова повідомляла, що заболочена територія з озерами між районами виявилася непридатною для забудови і залишилася дикою, тому там вирішили облаштувати парк.

Під час обстеження водойм на предмет очистки і благоустрою, стало зрозуміло, що екосистема є цінною і потребує захисту і догляду, а також статусу парку.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: На площі Франка відремонтували трамвайні колії | Фото від Батяр

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments