«Саме дотримання карантину може вберегти від можливого інфікування, бо ризики залишаються досить високими», – вважає начальник управління охорони здоров’я Львова Володимир Зуб.

Упродовж останнього тижня показник захворюваності у місті  коливається від 31 до 54, а попередніми тижнями від 70 до 100 випадків протягом доби.

«Це не означає, що ситуація піша на спад. У стаціонарах дуже багато пацієнтів, заповненість міських лікарень становить 95%. Напруга трохи менша, але кількість хворих досить висока», – прокоментував ситуацію Володимир Зуб (на знімку).

лікар

Голова Львівської ОДА Максим Козицький вважає, що в цих умовах міська комісія повинна відмінити дозвіл на роботу закладам громадського харчування, фітнес-центрів та спортивних закладів.

Рішення про послаблення карантинних заходів приймається на основі подання головного державного лікаря регіону, але такого подання щодо Львова не було.

«Усі ми прагнемо зберегти найдорожче – людське життя. Вкотре наголошую мешканцям області та гостям про дотримання карантинних вимог. Щодня ми фіксуємо все нові і нові випадки захворювань. Ми повинні зрозуміти, що дотримання карантину – не рекомендація, а обов’язок», – нагадав Максим Козицький.

Богдан КУШНІР.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://www.golos.com.ua/news/117902