Четвер, 23 Вересня, 2021
додому Львів Міська Рада оприлюднила план виходу Львова з карантину

Міська Рада оприлюднила план виходу Львова з карантину

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, як місто планує виходити з карантину.

За даними dyvys.info, про це повідомляє пресцентр Львівської мерії. За словами мера, настав час виходити з карантину, хоч статистика і досі невтішна.

«Я б як і всі хотів завершення карантину, але статистика, на жаль, не є дуже позитивною. Ми за останню добу маємо 13 нових позитивних ПЛР-тестів. Загалом ми маємо 371 підтверджений випадок коронавірусу. Фактично в день ми отримуємо близько 10 нових випадків.

Проте, на мою думку, треба починати виходити з карантину. Я б вже дозволяв людям виходити гуляти в парки і сквери. Також треба відкривати ринки. Той порядок роботи ринків, який ми мали у Львові, був прикладом для всієї України. Я подивився правила МОЗу, які вони прописали для всієї країни, то це фактично все те, що ми у Львові і так мали. Те саме стосується бізнесу — ми напрацювали для підприємців свою програму виходу з карантину, тому думаю, що з 12 травня вже треба давати людям по-трошки виходити на новий ритм. Звичайно, що все буде залежати від ситуації в країні», — сказав Андрій Садовий.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://dyvys.info/2020/04/28/sadovyj-rozpoviv-yak-lviv-bude-vyhodyty-z-karantynu/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments