Понеділок, 17 Січня, 2022
додому Львів Мінус 70 млн доходу до бюджету та масове скорочення у міськраді Львова

Мінус 70 млн доходу до бюджету та масове скорочення у міськраді Львова

У міськраді Львова через кризу оптимізують чисельність працівників. Про це у своєму зверненні до львів’ян заявив Андрій Садовий. За даними zaxid.net, чисельність мерії зменшать на 181 людину, тобто на 10%.

«За квітень ми очікуємо мінус 70 млн грн. до місцевого бюджету. Це дуже велика втрата, вже болить голова, бо треба буде платити зарплату комунальникам, вчителям тощо. Тому ми прийняли не просте рішення — ми вирішили оптимізувати чисельність працівників міської ради і ми зменшуємо її на 181 людину. Натомість, ми розуміємо, що в часи кризи треба інвестувати в інфраструктуру. Всі ці ремонти, які ми планували по дорогах, це все буде в роботі, бо це дає можливість залучити людей і ті ж податки потім будуть поступати у наш місцевий бюджет», – заявив мер Львова.

Наразі невідомо, чи йдеться про працівників лише мерії чи й комунальних підприємств. Також невідомо, з яких відділів та управлінь будуть скорочувати людей. Це питання будуть розглядати депутати під час сесії міськради 28 квітня.

Загалом у виконавчих органах ЛМР працюють 1810 осіб, але близько 300 із них – це чиновники райадміністрацій.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/andriy_sadoviy_ogolosiv_pro_masove_skorochennya_pratsivnikiv_miskradi_n1501370

 

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments