Четвер, 9 Грудня, 2021
додому Новини Міносвіти розповіли дати початку навчального року 2020 в українських вишах

Міносвіти розповіли дати початку навчального року 2020 в українських вишах

Освітній процес у закладах вищої освіти розпочнеться з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня – для першокурсників бакалаврату та магістратури.

Про це повідомив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, інформує Укрінформ.

“Освітній процес починатиметься з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня рекомендовано починати для тих, хто вступив на перший курс, і для магістратури. Але заклад вищої освіти може прийняти (рішення про початок навчального процесу — ред.) з будь якої (дати — ред.), це є”, – сказав Шкарлет.

За його слоавами, освітній процес розпочинатиметься відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС , відповідно до розподілу країни на 4 зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Оскільки відповідно до постанови, ухваленої урядом, навчальний процес не може проводитися, якщо регіон, де розташований виш, знаходиться в червоній зоні.

Шкарлет також зазначив, що вступники вже створили близько 90 тисяч електронних кабінетів для вступу на бакалаврат і приблизно 20 тисяч електронних кабінетів для вступу на магістратуру.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar

“Батяр” в Instagram 👉 https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/minosvity-nazvalo-dvi-daty-pochatku-navchannya-u-vyshah/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments