Понеділок, 17 Січня, 2022
додому Новини Міністерство освіти просить уряд частково відновити роботу університетів

Міністерство освіти просить уряд частково відновити роботу університетів

Йдеться про дипломну підготовку, проведення лабораторних робіт, тренажерні заняття та мистецькі дисципліни.

Як повідомляє tvoemisto.tv міністерство освіти і науки України просить Кабінет міністрів внести зміни до постанови про запобігання поширення коронавірусу та відкрити заклади освіти для здобувачів для проведення певних заходів. Про це сказав заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний, передає Еспресо.ТV.

«Ми в міністерстві ще з минулого тижня розробили наші пропозиції змін до 211 постанови. Зараз вони надіслані колегам по уряду, до головного санітарного лікаря, до Міністерства охорони здоров’я, де ми просимо враховуючи всі звернення закладів, які надходили, не лише нашої сфери управління, але і міністерства культури, щоби ми відкрили відвідування закладів освіти, в тому числі закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої освіти для проведення певних заходів», – сказав Стадний.

Він зауважив, що ідеться про дипломну підготовку, проведення лабораторних робіт, тренажерних занять, проведення атестації там, де вона неможлива у дистанційній формі, тощо. Це стосується переважно мистецьких дисциплін.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

Батяр у Instagram :point_right: @batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/kabmin_prosyat_chastkovo_vidkryty_vyshi_dlya_studentiv_109615.html

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments