П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Львівщина Мешканці села на Львівщині зняли нове відео про проблемні дороги

Мешканці села на Львівщині зняли нове відео про проблемні дороги

Мешканці села Стрілки, що на Львівщині, знову зняли відео про аварійну дорогу Мшанець – Стрілки, яку просять відремонтувати вже кілька років. Відео опублікував місцевий священний Роман Гром.

«Дорога Стрілки-Мшанець постійно перебуває в аварійному стані, що призвело до повного занепаду перспективного регіону. Життя тут, як на справжньому карантині: коли дощ – по дорозі плавають, а в сонячну погоду – задихаються. Можливість пересування дуже й дуже обмежена», – каже він.

Карантин forever… / Дорога Мшанець-Стрілки…Нинішній карантин надихнув нас на розповідь про карантин, який триває…

Posted by Roman Hrom on Saturday, May 30, 2020

Нагадаємо, торік у мережі опублікували кавер-відео на популярну пісню гурту Kazka, аби привернути увагу до аварійної дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки на Львівщині. Роботи мали почали у травні-червні, однак відклали через відсутність коштів. А 5 серпня отець Роман Гром опублікував на своїй сторінці у Фейсбук ще одне відео.

Тодішній керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло на своїй сторінці у Фейсбук пояснив, що Старосамбірська РДА не внесла у титульні списки ремонтів на 2019 рік аварійну дорогу, тож її можуть відремонтувати або наступного року, або якщо цього року виділять додаткове фінансування. Тоді в коментарі Tvoemisto.tv отець Роман Гром зазначав, що мешканці готові перекривати дорогу. На пікет селяни вийшли 30 вересня.

Додамо, що у 2016 році відремонтували один кілометр асфальтованої частини, торік оновили ще 1,1 км. Аби відремонтувати всю протяжність дороги, за умови одного шару асфальтобетонного покриття, необхідно близько 60 млн грн.

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments