Четвер, 22 Квітня, 2021
додому Життя Мер Льовова самоізолювався через підозрілі симптоми

Мер Льовова самоізолювався через підозрілі симптоми

Міський голова Львова Андрій Садовий кілька днів працюватиме з дому через підвищену температуру. Як повідомив він сам, його самопочуття нормальне, однак за рекомендацією лікарів, на кілька днів краще самоізолюватись.

За даними zaxid.net, Андрій Садовий розповів, що під час ранкового ефіру на радіо «Львівська хвиля», у суботу в нього була підвищена температура, тож йому зробили експрес-тест та ПЛР-аналіз на Covid-19. Їхні результати – негативні.

«Сьогодні і вчора почуваюсь дуже добре, температура 36,6°. А в суботу та неділю мав трішки підвищену температуру. Тож я зробив і експрес-тест, і ПЛР-тест. Слава Богу, результати негативні. Але лікарі порадили хоча б кілька днів попрацювати з дому. Загалом все добре. Я особисто пройшов всю процедуру, побачив, як це працює. Якщо є якісь підозри, усім раджу: краще звернутись до сімейного лікаря, а не чекати, що якось мине»

Нагадаємо, станом на 28 квітня у Львові та в області підтверджено 371 випадок інфікування коронавірусом, з них 13 — летальні.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/mer_lvova_na_kilka_dniv_samoizolyuyetsya_cherez_pidvishhenu_temperaturu_n1501485

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments