Неділя, 29 Травня, 2022
додому Львів Мер Львова заробляє в рази менше аніж його дружина | Декларація

Мер Львова заробляє в рази менше аніж його дружина | Декларація

Міський голова Львова опублікував декларацію про доходи своєї сім’ї у 2019 році. На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції вона з’явилася в останній день весни, 31 травня. Про це пише VGORODE.

Як зазначено у декларації львівського мера, у 2019 році він заробив трохи більше мільйона гривень доходу (зарплата на посаді міського голови). Для його дружини Катерини Кіт-Садової рік Свині видався значно прибутковішим. Її сукупний річний дохід у 2019 році склав 7,1 мільйона гривень. Зокрема, 2,4 мільйона гривень — зарплата у ПрАТ «ТРК Люкс», 4,7 мільйона гривень — дивіденди від діяльності компанії.

Як вказано у декларації Садового, його сім’ї належить будинок у Львові площею 660 метрів квадратних, два автомобілі (мінівен Merсedes-Benz Viano 2012 року та Škoda Kodiaq 2017 року). Друге авто Садові взяли у кредит, який нині доводиться сплачувати.

Окрім того, відомо, що сім’я мера Львова зберігає на рахунках у банках 2,4 мільйона гривень, а також володіє 10 тисячами доларів США і 150 тисячами гривень.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/obschestvo/a1118361-na-shiji-u-druzhini-mer-lvova-opublikuvav-deklaratsiju-pro-dokhodi-

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments