Неділя, 28 Листопада, 2021
додому Львів Медики Львова вимагають забрати політичні намети з під лікарень

Медики Львова вимагають забрати політичні намети з під лікарень

Як повідомляє dilo.net.ua медики Львова вимагають забрати політичні намети з під лікарень. Таку позицію озвучили головні лікарі медичних установ, біля яких вранці, 19 травня, з’явились намети партії «Європейська солідарність».

Вчора біля трьох міських поліклінік – 2-ї поліклініки на вул. Симоненка, 3-ї поліклініки на вул. Левандівській та 5-ї клінічної поліклініки на вул. Виговського, а також біля міської дитячої лікарні на вул. Орлика з’явились намети із символікою партії п’ятого експрезидента України Петра Порошенка «Європейська солідарність».

Про це пише zaxid.net.

«Намет розмістили дуже близько до поліклініки, тому ми попросили їх перенести його, щоб не було скупчення людей і була дотримана дистанція. Бо поліклініки вже відновили роботу у штатному режимі і до нас приходять пацієнти. Ми не вважаємо такі дії доцільними, коли медичних працівників втягують у суспільне, політичне протистояння», – зазначив Борис Лемішко, головний лікар 5-ї міської клінічної поліклініки.

Як повідомив головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт, сьогодні вранці партійний намет також розмістили біля лікарні, де він працює. Після того, як лікарі зробили зауваження партійним агітаторам про недоречність їх роботи біля лікарні, намет відразу ж згорнули.

Голова фракції «Європейська солідарність» у Львівській міські раді Петро Адамик розповів, що у партійних наметах збирають підписи за підвищення зарплат для медиків.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

Батяр у Instagram :point_right: @batyar.lviv

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/u-lvovi-medyky-vymagayut-prybraty-partijni-namety-z-pid-likaren/

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments