Четвер, 20 Січня, 2022
додому Львів Медики Львова отримають премії 10 тисяч гривень

Медики Львова отримають премії 10 тисяч гривень

За даними zaxid.net, 45 працівників 1-ї міської клінічної лікарні імені Князя Лева отримають від міста по 10 тис грн допомоги. Як повідомили у прес-службі ЛМР, це ті працівники, які надають допомогу хворим на пневмонію та пацієнтам, які мають підозру на коронавірус. Відповідне рішення у п’ятницю, 24 квітня, прийняв виконавчий комітет ЛМР.

«Ми надаємо медичним працівникам 1-ї лікарні м. Львова матеріальну допомогу. Йдеться про 45 працівників, кожен із яких отримає допомогу в сумі 10 тис. грн. Це ті працівники, які надають допомогу хворим на пневмонію та тим людям, які поступають із підозрою на коронавірус», — зазначила Галина Слічна, заступниця міського голови з гуманітарних питань, очільниця міського штабу з протидії Covid-19.

Нагадаємо, раніше місто виплатило допомогу по 10 тис. грн для 13 працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, 237 працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та 8 лаборантів Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/shhe_45_lvivskih_medikiv_otrimayut_vid_mista_po_10_tis_grn_premiyi_n1501324

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments