Субота, 21 Травня, 2022
додому Львів Медикам Львівщини бракує захисних костюмів

Медикам Львівщини бракує захисних костюмів

Матеріал костюмів – поліестер з прорезиновою основою або водовідштовхуючим просоченням, що дає більший захист від коронавірусу, ніж одноразовий костюм.

За інформацією tvoemisto.tv Львові збирають кошти на купівлю ста захисних комплектів для медиків з Львівської лікарні швидкої медичної допомоги та Львівської обласної інфекційної лікарні. Про це повідомляють на сайті Благодійного фонду Допоможемо разом.

«Фірма Kvitava шиє захисні костюми для медиків зі Швидкої допомоги та інфекційної лікарні. Фірма починаюча, і все, що можуть, роблять. Вартість комплекту виходить – 506 грн. У комплект входять: захисний багаторазовий костюм, багаторазова маска та маска-щиток з прозорого пластику. Ставимо за мету 100 таких комплектів», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Обмеження через коронавірус розтягнуться на два роки

Матеріал костюмів – поліестер з прорезиновою основою або водовідштовхуючим просоченням, що дає більший захист від коронавірусу, ніж одноразовий костюм. Для цих потреб відкрили нову картку: 5169 3600 0827 0773 – Безкоровайний Юрій.

Додамо, що 7 квітня організація уже передала 22 захисних костюми та додаткові засоби захисту у Львівську обласну інфекційну лікарню. А 21 квітня – 10 костюмів у Львівську дитячу лікарню Охматдит.Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyarНа основі: http://tvoemisto.tv/news/lvivyan_prosyat_dopomogty_zakupyty_zahysni_kostyumy_dlya_medykiv_108787.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments