Неділя, 26 Вересня, 2021
додому Новини Медсестра в нижній білизні і прозорому захисному костюмі | Такого ми ще...

Медсестра в нижній білизні і прозорому захисному костюмі | Такого ми ще не бачили!

Пацієнти, особливо чоловіки, не стали протестувати проти зовнішнього вигляду медсестри.

Медсестра прийшовши на роботу в інфекційний госпіталь обласної клінічної лікарні, вдягла купальник, а з верхнього одягу лише прозорий захисний костюм.

Як повідомляють місце ЗМІ, дівчина не надягла одяг через те, що в ньому було надто жарко. Медпрацівниця, нібито не розраховувала, що медичний костюм буле настільки прозорий. Відзначається, що жінка працює з пацієнтами з підтвердженим діагнозом COVID-19 або підозрою на нього.

Регіональне МОЗ повідомляє, що до медсестри застосовані дисциплінарні заходи.

“За фактом недотримання вимог до медичного одягу співробітником обласної клінічної лікарні МОЗ повідомляє, що до медсестри інфекційного госпіталю,  яка порушила вимоги щодо одягу, застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді зауваження”, – зазначили у відомстві.

З всіма працівниками госпіталю провели роз’яснювальну бесіду, а керівників закладу попросили ретельніше контролювати за використанням індивідуального захисту медперсоналу у цьому закладі.

А як би ви відреагували, якщо потрапили б в таку ситуацію?

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал!

Читайте також 👉 У ЛОДА пояснили, чому Самбір потрапив у червону Covid-зону

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments