Максим Козицький: біографія і досьє

Біографія 

Дата народження – 19 лютого 1981 року.

Максим Козицький – політик, підприємець, голова Львівської обласної адміністрації з 5 лютого 2020 року. Успіхом у політичній кар’єрі Максим Зіновійович завдячує своїй сімї, зокрема батьку – успішному на Львівщині бізнесмену Зіновію Козицькому.

Освіта

У 2004 році Максим Козицький закінчив навчання у Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького, де здобув фах хірурга. Максим не захотів працювати в медицині та продовжив навчання у Києво-Могилянській академії. Має диплом за спеціальністю менеджмент організацій. Третю вищу освіту здобув у Львові в Львівському Національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю облік та аудит.

Сім’я

Чимало відомо про батька Максима – Зіновія Козицького, котрий є відомим бізнесменом у сфері енергетики та нафтогазовидобування.

Максим Зіновійович Козицький перебуває у шлюбі. Дружина політика – Оксана Козицька науковий співробітник, працює у Львівському медичному університеті.

Подружжя виховує сина та доньку.

Бізнес

Кар’єру Максим Козицький розпочав на посаді лікаря-інтерна у Львівському медичному університеті. У 2000-роках вирішує працювати у сфері бізнесу. До 2010 року був членом наглядової ради Укрнафтогазінвест. До 2014 року працює заступником генерального директора цієї ж компанії. Пізніше два роки є заступником генерального директора Прикарпатської енергетичної компанії.

Політична кар’єра Максима Козицького починається у 2015 році, коли він вперше балотується до складу Львівської обласної ради від партії Самопоміч. В лютому 2020 року президент призначив Максима Козицького губернатором Львівської області.

Скандали

Максим Козицький може похвалитись майже бездоганною репутацією, адже його ім’я не фігурувало в скандалах політичного характеру. Однак, факти пов’язані з підприємницькою діяльністю його батька дещо насторожують. Йдеться про будівництво трьох розвідувальних свердловин на території Львівської області. За підрахунками, прибуток від справи оцінюють в мільйони доларів.

Козицького назвали найбільш неефективним головою місцевої влади в усій Україні.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!