Середа, 6 Липня, 2022
додому Життя Людину з позитивною енергією легко розпізнати | В її присутності стає краще...

Людину з позитивною енергією легко розпізнати | В її присутності стає краще …

Людину з позитивною енергією легко розпізнати: в її присутності стає краще. І морально краще, і фізично. Причому ця людина може мовчки сидіти й читати журнал. Або говорити на сторонні теми. Або анекдоти й байки розповідати. Або на роялі грати. Або танцювати незграбно … Не має значення те, що він робить. Просто всім стає краще, і тут все. Підіймається градус настрою і хочеться жити.

Люди з позитивною енергією можуть і не знати про таку свою здатність. Як артист, який прийшов в лікарню, щоб перевірити своє серце – у нього серце боліло. Друг-лікар його і запросив у свою клініку. Артиста впізнали пацієнти, стали вітатися і просити автограф; він був доброю людиною, він і автографи роздавав, і спілкувався. Байки труїв, історії розповідав і анекдоти, розмовляв про життя … На подив лікарів, пацієнти відчули себе краще. Набагато краще!

І хтось із лікарів пожартував; мовляв, вас би в реанімацію відправити! Артист серйозно поставився до жарту і запропонував піти в палату інтенсивної терапії. Там теж поговорив трошки, але головне – просто прийшов. Побув з важкими пацієнтами. І лікарі переконалися з подивом: датчики, прикріплені до хворих, стали показувати хороші значення. Стан пацієнтів на очах покращився. Хоча й повненький, з носом-картоплею актор не робив пасів, чи не роздавав ліки, не вигукував підбадьорливі гасла – він просто побув, постояв, походив в палаті, де лежали тяжкохворі люди. А їм краще стало!

Лікарі цей випадок жартома назвали «ефект Артиста». Так виявляють себе люди з позитивною енергією. Це їх головна ознака – коли вони поруч, в інших з’являються сили й бажання жити.

Кажуть, що енергія не має ні «плюса», ні «мінуса»; може бути, так і є. Але в одній людині енергія перетворюється в токсичну радіацію, в отруйний газ. А в іншому – в нектар і в еліксир життя. Все залежить від самої людини. Від його душі та ставлення до людей. Не обов’язково він повинен бути святим чи зразком чесноти. Просто душа у нього добра; є любов до людей і милосердя. Він може і сам бути не надто здоровим, міцним, молодим. Але енергія життя перетворюється в ньому в цілющі ліки для інших. Він сам стає ліками та порятунком.

У присутності позитивно заряджених людей рослини оживають, тварини одужують, а люди – зцілюються. Малопомітний прилив сил і легка усмішка, які з’являються в присутності такої людини, – це початок зцілення.

І відволікання від проблеми відбувається; увагу з хвороби перемикається на цю людину, а потім з’являються «хороші думки»; вони витісняють погані.

Так впливають на інших людей з позитивною енергією. Непогано б і їм надати підтримку і проявити симпатію, щоб віддячити за отримані сили. Адже вони теж живі й теж потребують доброго до себе ставлення. Тоді баланс буде закріплений і відновлений. А це дуже важливо – щоб був баланс енергообміну.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: 24 знімків неймовірної природної краси | Фото від Батяр

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments