Четвер, 7 Липня, 2022
додому Розваги Людина, яка знає себе й свої можливості

Людина, яка знає себе й свої можливості

Людина, яка знає себе, свої справжні таланти й можливості – ставить перед собою реальні цілі, рухаючись відповідно до свого фарватеру, поступово домагається їх, паралельно утримуючи свої слабкі місця під контролем.

Люди ж, які обумовлені, не знають себе і своїх дарів, завжди будуть ставити перед собою завищені цілі, будуть перебувати в мріях, очікуваннях і ілюзіях майбутнього, шкодуючи про минуле і займаючись пошуком винуватих, зведені чужими бажаннями й некоректними маніпуляціями розуму. Такі люди будуть постійно всюди поспішати та в усьому програвати, потрапляючи в стан нерозуміння, хвороб, розчарувань, зневіри, ліні й гніву, але все це необхідно, як механізм для гальмування некоректних дій для переосмислення свого життя.

zhinka

Тому найважливіше – це знання про себе, про свої індивідуальні дари та можливості, способів прийняття рішень, дій та сприйняття себе і навколишнього світу, а все інше – тільки подробиці й способи навчання нашої істинності та людяності …

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Вмійте вчасно поміняти дорогу | Історія про усвідомлення

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments