Середа, 6 Липня, 2022
додому Розваги Людина сіла віддалік, занурившись в зневіру

Людина сіла віддалік, занурившись в зневіру

І людина сіла віддалік, занурившись в зневіру. І звірі зібралися навколо неї та мовили: “Не хочемо бачити тебе в печалі. Проси нас, про що хочеш – і знайдеш це”.

І сказала Людина: “Хочу, що б у мене був гострий зір”. Гриф відповів: “У тебе буде мій”. Людина сказала: “Хочу бути сильним”. Ягуар відповів: “Ти станеш сильним, як я”.

Тоді Людина сказала: “Хочу пізнати всі таємниці Землі”. Змій відповів: “Я покажу тобі їх”. І всі звірі погодилися допомогти йому. А коли Людина отримала від них всі дари … Вона пішла.

І тоді Сова сказала іншим тваринам: “Тепер Людина знає багато і здатна на багато що. Мені раптом стало страшно”. Олень відповів: “У Людини є все, що їй потрібно. Він не буде більше сумувати”.

Але відповіла Сова: “Ні. Я побачила дірку всередині Людини. Глибоку як голод, який йому не вгамувати. Ось чому він сумує і так багато чого хоче. Він буде брати й брати … Поки одного разу Світ не скаже йому:” Мене більше немає нічого дати тобі “.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Відчути та прийняти погоду один одного

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments