Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Любов - це не обов'язково ставлення до певної людини

Любов – це не обов’язково ставлення до певної людини

Це установка, орієнтація характеру, яка задає відношення людини до світу взагалі, а не тільки до одного “об’єкта” любові. Якщо людина любить тільки когось одного і байдужий до решти ближніх, його любов – це не любов, а симбіотичний союз. Більшість людей впевнені, що любов залежить від об’єкта, а не від власної спроможності любити. Вони навіть переконані, що, раз вони не люблять нікого, крім “улюбленого” людини, це доводить силу їхнього кохання. Тут проявляється омана, про яку вже згадувалося вище, – установка на об’єкт.

Це схоже на стан людини, яка хоче малювати, але замість того щоб вчитися живопису, твердить, що він просто повинен знайти гідну натуру: коли це трапиться, він буде малювати чудово, причому станеться це само собою. Але якщо я дійсно люблю якусь людину, я люблю всіх людей, я люблю світ, я люблю життя. Якщо я можу сказати комусь “я люблю тебе”, я повинен бути здатний сказати “я люблю в тобі все”, “я люблю завдяки тобі весь світ, я люблю в тобі самого себе”.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Спокуса – це банальна крадіжка в різному ступені.

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments