Середа, 6 Липня, 2022
додому Розваги “Лист собі” | Геніально написано. Ні відняти, ні додати

“Лист собі” | Геніально написано. Ні відняти, ні додати

Все буде добре. Знай, ти найкраще і найцінніше, що у мене є. Не переживай. Все тимчасово. Ти витримаєш, ти з усім впораєшся. Просто знай це і вір. Всевишній завжди з тобою. Ти під Його захистом завжди. Бережи себе. Не шукай проблеми в собі, не навантажуй себе. Просто згадай, яка ти особлива, яке ти диво. Це життя. Так, воно складне. Але дуже цікаве. Воно дане тобі для того, щоб ти розкрила свої дари, які вже в тебе є.

Ти підкориш вершини. Увесь світ під твоїми ногами. І це не просто пусті слова, які закликають до дій, а чиста правда. Бережи себе. Не засуджуй, не критикуй. В такі моменти ти забуваєш, що всередині тебе – світло. Не важливо, що станеться або сталося. Важливо, що твориться у тебе всередині. Дружи з собою. Усвідом свою цінність.

shchaslyvchyk

Помирися з усіма своїми внутрішніми критиками, прийми усі свої “недоліки”, своє минуле, і йди вперед, приймай всі дарунки цього життя, але вже в гармонії з собою. Ти – все, що у тебе є. В тебе достатньо любові, світла, щастя і всіх благ. Вони вже в тебе є. Все, чого ти потребуєш – це любов і щастя. Але правда в тому, що в тобі вже є все, ти сама джерело любові та щастя. Бережи себе…

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Автор, на жаль, невідомий, але ж наскільки життєво

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments