Четвер, 28 Жовтня, 2021
додому Львів Львів'янин заплатить 17 тис. штрафу за похід до алкомаркету

Львів’янин заплатить 17 тис. штрафу за похід до алкомаркету

Галицький райсуд оштрафував на 17 тис. грн львів’янина, який разом з друзями зайшов у алкомаркет. Своїми діями чоловік перевищив допустиму кількість людей у приміщенні магазину.

За даними zaxid.net, 24 березня Микола Н. разом з чотирма друзями зайшов у невеликий магазин «Чарка до свята» на вул. Шота Руставелі, 13. За словами продавчині цього магазину, максимальна безпечна кількість покупців у магазині на той момент становила двоє людей, про що вона повідомила клієнтам. Продавчиня заявила, що намагалась зробити зауваження Миколі Н. та його друзям щодо порушення санітарних норм, однак чоловік агресивно на це реагував та плюнув їй в обличчя.

Таким чином Микола Н. порушив рішення комісії ТЕБ і НС Львова від 16 березня, яка передбачає дотримання 3-метрової дистанції між покупцями.

Зазначимо, що Микола М. також перебував у алкомаркеті без маски, однак на той момент урядова постанова, яка зобов’язувала усіх ходити в масках, не діяла.

Микола Н. заявив у суді, що не вважає свої дії порушенням. Однак суддя Галицького райсуду Людмила Фролова визнала його винним в порушенні закону про карантин і оштрафувала його на 17 тис. грн.

Ця постанова суду ще не вступила у дію, оскільки не вийшов термін подачі апеляції.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/lvivyanina_oshtrafuvali_na_17_tis_grn_za_perebuvannya_v_alkomarketi_z_druzyami_n1501482

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments