Понеділок, 18 Жовтня, 2021
додому Новини Львів'янин переміг росіянина і став чемпіоном світу із самбо | Батяр

Львів’янин переміг росіянина і став чемпіоном світу із самбо | Батяр

Львів’янин став чемпіоном світу із самбо, чемпіонаті проводився у Сербії в місті Нові Сад упродовж 5-8 листопада. У фіналі він переміг іменитого росіянина.

Про це БАТЯR дізнався з повідомлення НОК Львівщини.

Микола Грибик став чемпіоном серед юнаків до 18 років, у надважкій ваговій категорії 87+ кілограм. У фінальному бою 17-річний юнак переміг майстра спорту Російської федерації. Перемога далася не легко, він навіть програвав більшу частину бою, проте вкінці йому вдалося зробити прийом, який дозволив Миколі здобути перемогу.

У командному заліку, серед всіх представників своєї країни, Україна стала другою, поступившись лише Росії. Тепер всіх призерів чекає грошова винагорода.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!