Понеділок, 23 Травня, 2022
додому Кримінал Львів'яни підписують петицію проти заміни фасадів на перших поверхах будинків

Львів’яни підписують петицію проти заміни фасадів на перших поверхах будинків

Львів’янин зареєстрував нову петицію із вимогою заборонити змінювати фасади на перших поверхах будинків. Особливо – старовинних.

За словами Кравчука, на перших поверхах історичних будівель Львова часто відкривають заклади торгівлі, роблячи жахливий ремонт, який і близько не вписується не те, що в “історичне середовище”, але й в естетичні уявлення.

Це малювання частин фасадів в довільні кольори, обкладання дешевою плиткою, домуровування сходів на вулицю.

фасади

«Таких випадків неймовірно багато у Львові, тому зрозуміло, що на практиці це ніяк не регулюється.

Мета петиції – організувати на рівні міста наступні речі: створити контроль за самовільними ремонтами комерційних поверхів, притягати до відповідальності порушників; визначити дозволені кольори та відтінки малювання фасадів на кожному будинку, або встановити механізм для визначення кольорів;

визначити дозволені матеріали облицювання фасадів будинків (хоча б історичних), впровадити механізми для цього;

регулювати виступи даних фасадів, та інші архітектурні норми», – йдеться у тексті петиції.

Підтримати петицію можна за посиланням. Наразі вона зібрала 15 голосів із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 50 днів.

Нагадаємо, У Львові заборонили “клаптикове” утеплення будинків 14 січня 2019 року. Будівлі, які є пам’ятками архітектури, і розташовані в центральній частині міста заборонили утеплювати повністю.

До слова, станом на березень 2018 під час перевірок представники міської влади виявили 1322 будинки, які пофарбовані у різні кольори.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://lviv1256.com/news/u-lvovi-z-iavylas-petytsiia-shchob-zaboronyty-zminiuvaty-fasady-na-pershykh-poverkhakh-budynkiv/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments