Четвер, 9 Грудня, 2021
додому Львів Львів'яни назвали проблеми, які їх найбільше турбують

Львів’яни назвали проблеми, які їх найбільше турбують

Серед найактуальніших проблем – військовий конфлікт на Сході України.

Жителі Львівщини назвали проблеми, які наразі їх турбують найбільше. Серед таких війна на Сході та корупція. При цьому лише 14% мешканців Львівщини вважають, що Україна рухається у правильному напрямку, 71% – протилежної думки. Про це пише lviv.znaj.ua.

Про це свідчать дані опитування, проведеного у Львівській області протягом 6-22 червня.

Серед загальнодержавних проблем найактуальнішими 59% опитаних мешканців Львівщини назвали військовий конфлікт на Сході України, 47% – безробіття. На третьому місці – низький дохід, корупція та епідемія коронавірусу. Про ці проблеми згадали близько 30% опитаних.

львів

Серед актуальних проблем Львівської області опитані найчастіше називали проблеми з працевлаштуванням (43%) і неякісне медичне обслуговування (37%). Близько третини опитаних згадали про поганий стан доріг, бідність, ще чверть – про занепад промисловості, алкоголізм, розкрадання земель, а кожен п’ятий – про занепад сільського господарства.

Зазначимо, що це опитування проводилось 6-22 червня серед мешканців Львова та області, старших за 18 років. Методом особистого формалізованого інтерв’ю опитано 2 тисячі людей. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://lviv.znaj.ua/322362-lviv-yani-poskarzhilisya-na-putina-sadovogo-i-porozhni-gamanci-tyazhko-vizhiti

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments