Четвер, 7 Липня, 2022
додому Життя Львів'янка почала війну з працівниками швидкої допомоги | Криза?

Львів’янка почала війну з працівниками швидкої допомоги | Криза?

Дівчині заявили, що немає вільних машин

Львів’янка поскаржилася на халатність працівників швидкої допомоги, які не допомогли їй, коли жінці стало зле. Пише lviv.znaj.ua

Про це львів’янка Alinka Yasinska написала у соціальній мережі фейсбук у спільноті Варта-1.

Так, львів’янка розповіла, що одного дня на вечерю замовила піцу в одної з популярних доставок Domino’s Pizza. Вночі їй раптово стало зле та почала підніматися температура і з’явилася тошнота. Тоді дівчина залишилася одна вдома тому вирішила дочекати ранку, але раптово їй стало краще.

Лікарня, скріншот: YouTube

“Поїхала на роботу, по дорозі мені знову стало зле, з’явилася тошнота і біль в животі, на роботі мої співробітники принесли мені воду і таблетки, але через сильну інтоксикацію мій організм вже їх не сприймав і все поверталося назад.
Я в паніці поїхала додому не знаючи, що робити… поміряла температуру вже 38.. Дзвоню на 103 і у відповідь чую, “Що це не вагома причина для виклику і що вони не можуть мені допомогти”, я плачу та прошу, щоб вони приїхали у відповідь чую “Це не серйозно, випийте таблетки і звертайтеся до сімейного лікаря”, – згаду львів’янка. 

Температура почала підніматися все вище та вище, дівчина вже навіть води випити не могла. Згодом знову подзвонила у швидку допомогу де їй пообіцяли приїхати. Але навіть через 40 хвилин нікого не було.

“Дзвонимо знову і нам кажуть: “Немає вільних машин!” (Таке враження, що це таксі, а не швидка)
І кажуть: “Та йдіть в інфекційну лікарню.”
Ми з горем пополам зібралися пішли. Але наш світ не без добрих людей і черговий лікар Ірина Василівна приймає нас і оперативно надають першу медичну допомогу… мені полегшало і я нарешті заснула”, – написала вона. 

Попереду у дівчини 5-ти денний курс лікування і довгий час реабілітації.

 

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також У Львові помер чоловік з пересадженою підшлунковою – не прижилося

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments