Субота, 21 Травня, 2022
додому Львів Львівський трамвай святкуватиме цьогорічну річницю онлайн

Львівський трамвай святкуватиме цьогорічну річницю онлайн

У неділю, 31 травня, на території трамвайного депо відбудеться святкування 126-річчя львівського трамвая. Гості свята зможуть взяти участь в онлайн-екскурсії, а також побачити старі трамваї, які демонструватимуть на території депо. Святкування відбудеться в режимі онлайн на сторінці ЛКП «Львівелектротранс» у Facebook. Про це пише Захід.

«У неділю, 31 травня, виповнюється 126 років як вулицями Львова почав рух перший електричний трамвай. Щороку ЛКП «Львівелектротранс» організовує святкові заходи, на які запрошує всіх охочих. Проте цього року святкування проходитиме в умовах карантину, а саме в режимі онлайн. Долучитись до події глядачі зможуть за сторінці ЛКП «Львівелектротранс» в соціальній мережі Facebook», – повідомили у прес-службі ЛМР.

львівський трамвайО

13:00 у прямому ефірі екскурсовод Олександр Арістархов проводитиме онлайн-екскурсію, під час якої глядачі зможуть побачити ексклюзивні старі фото, пов’язані з історією львівського трамвая та депо. Крім цього, з нагоди святкування на територію депо виїдуть історичні трамваї, зокрема, Sanok SW1, який був відреставрований працівниками підприємства минулого року до Дня незалежності.

львів

До слова, також у мережі Facebook проходить розіграш. Переможець отримає квартальний проїзний. Учасники розіграшу мають відповісти на 6 запитань, що пов’язані з історією львівського трамвая. Результати розіграшу будуть опубліковані 31 травня.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://zaxid.net/svyatkuvannya_126_richnitsi_lvivskogo_tramvaya_vidbudetsya_onlayn_n1502872

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments