Середа, 6 Липня, 2022
додому Львів Львівський онкохірург отримав нагороду «ГОРДІСТЬ МЕДИЦИНИ» | Батяр

Львівський онкохірург отримав нагороду «ГОРДІСТЬ МЕДИЦИНИ» | Батяр

Олег Дуда отримав цю нагороду через розбудову охорони здоров’я нашої країни, а також через значні особисті досягнення у лікуванні хворих.

Про це БАТЯR дізнався з повідомлення Українського лікарського товариства.

Вчора відбулося урочистість з нагоди початку XVIII Конґресу Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ), на якому голова Українського лікарського товариства нагородив орденом «Гордість медицини» Львівського онкохірурга Олега Дуду.

Чоловік отримав цю нагороду через розбудову охорони здоров’я нашої країни,  а також через значні особисті досягнення у лікуванні хворих, науково-практичні й просвітницькій діяльності від Івана Сороки, президента Українського медичного клубу.

Враховуючи пандемію, всі урочистості відбулись в режимі онлайн, а сам Конгрес відбуватиметься до 3 жовтня. Зазначається, що в ньому, протягом трьох днів, візьмуть участь українських лікарі з 10 країн світу, а також близько 700 лікарів з України. Всього відбудеться 14 симпозіумів Конгресу.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: По Львові гуляє голий чоловік | Відео 18+

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments