Субота, 22 Січня, 2022
додому Життя Львівські ресторани починають відкривати літні тераси

Львівські ресторани починають відкривати літні тераси

За даними zaxid.net, з вівторка, 12 травня, у Львові планують розпочати поступово відновлювати діяльність літніх майданчиків. Мерія розробить окремі правила роботи для закладів. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час онлайн-зустрічі з рестораторами міста.

«Опрацьовуємо пропозицію, щоб з 12 травня дозволити роботу літніх майданчиків. Будемо закликати уряд, щоб з 12 травня були послаблення для роботи різних закладів. Думаю, ресторанам було б логічно працювати на винос. Безперечно, буде питання безпеки, як організувати роботу, щоб і працівникам було безпечно. Люди будуть ходити туди, де буде безпечно», – зокрема сказав Андрій Садовий.

Діяльність закладів відновлюватимуть поступово і вони працюватимуть за спеціальним протоколом. Заклади мають буди забезпечені масками, рукавичками і дезінфекторами, проводити температурний скринінг та ретельну дезінфекцію.

«Температурний скринінг має бути обов’язковим як для працівників, так і для клієнтів. Відвідувачів із температурою приймати не можна і порадити їм пройти експрес-тестування у найближчій поліклініці. Це обов’язково буде прописано у нашому протоколі», – запевнив міський голова Львова.

Рестораторам запропонували відмовитись від стандартного меню і зробити його безконтактним (онлайн, наклейка на столі чи одноразові). Також під час розмови дійшли згоди, що на літніх майданчиках потрібно розставляти столики так, щоб люди дотримувались соціальної дистанції.

«Ми ці правила систематизуємо і вийдемо з єдиною позицією. Можемо почати з літніх майданчиків і потім приймати наступні кроки», – зазначив Садовий.

Андрій Садовий дав доручення заступнику з питань розвитку Андрію Москаленку та головному архітектору Львова Антону Коломєйцеву, щоб вони розробили декілька варіантів функціонування літніх майданчиків для закладів харчування міста.

Нагадаємо, що заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в разі стрімкого зниження хворих на коронавірус Україна зможе вийти з карантину в прискореному режимі.

На основі: https://zaxid.net/lvivski_restorani_vidnovlyat_robotu_litnih_maydanchikiv_n1501575

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments