Четвер, 9 Грудня, 2021
додому Життя Львівські перевізники прогнозують підвищення вартості проїзду

Львівські перевізники прогнозують підвищення вартості проїзду

Через діючі обмеження у транспорті доведеться переглядати вартість проїзду.

Пасажиропотік зменшиться щонайменше у два рази і це вплине на виручку. Тому місто має бути готовим до перегляду тарифу. Про це у коментарі Твоє місто розповів керівник «АТП-14630» Ігор Самардак.

«У транспорті в умовах епідемії залишаться обмеження щодо сидячих місць. Ми маємо розуміти, що це вже будуть інші розрахунки вартості перевезень. Прикро, коли кажуть, що хтось хоче додаткових грошей чи підняття тарифів. Водій, який виїжджає на маршрут, десь на такій межі ризику, як лікар. І це не той момент, коли можливо заробляти. Просто машини повинні їздити і виконувати соціальну функцію», – говорить Ігор Самардак.

Власне вихід з кризи виглядає найважчим, каже він. Бо при мінімальному запуску транспорту на спецрейсах прибутків немає, але і витрати мінімальні. А щоб випустити всі рейси знову, потрібне значне капіталовкладення, зокрема, щоб  повернути моментально водіїв на роботу.

«А випустити автобуси треба, бо від того, як поїдуть машини, і як люди добиратимуться до робочих місць, залежатиме, як запрацює економіка загалом», – наголосив Ігор Самардак.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/lvivski-pereviznyky-zagovoryly-pro-nemynuche-pidvyshhennya-taryfy/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments