Понеділок, 17 Січня, 2022
додому Львів Львівські музеї "дезинфікують" своїх відвідувачів при вході

Львівські музеї “дезинфікують” своїх відвідувачів при вході

У Львові, за окремим протоколом, запрацювали три львівські музеї просто неба. Кожен, хто заходить на територію, повинен пройти дезінфекцію і температурний скринінг. Про це повідомляє lviv1256.com.

Від сьогодні, відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, дозволена робота трьох львівських музеїв просто неба — Музею народної архітектури та побуту, «Території терору» та Личаківського кладовища.

Музеї розпочали роботу з чітким дотриманням усіх вимог та протоколів щодо роботи в часі карантину, зокрема, організовано скринінг працівників та відвідувачів, встановлені засоби дезінфекції, забезпечена можливість безготівкової оплати тощо.

«Ми провели консультації з фахівцями — з імунологами, інфекціоністами. У всіх них є одна порада — відкривати парки і сквери для того, щоб мешканці могли більше фізично рухатися, гуляти на відкритому просторі. Звичайно, що всі заходи безпеки мають бути збережені.

Також ми планували з 11 травня відкривати музеї, бібліотеки, але наразі це не виходить. Виняток ми робимо тільки для Музею народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького, «Території Терору» та Личаківського кладовища, адже це на відкритому повітрі”, — прокоментував мер Львова.

Mузей-заповідник «Личаківський цвинтар»

личаків

дезинфектор

скринінг

Музей «Територія терору»

люди

карантин

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://lviv1256.com/news/try-l-vivs-ki-muzei-rozpochaly-robotu-ta-zapuskaiut-za-novym-protokolom/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments