П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Кіно Львівські кінотеатри готові до відкриття | Які нововведення нас чекають?

Львівські кінотеатри готові до відкриття | Які нововведення нас чекають?

Міська влада Львова запевняє, що кінотеатри міста готові до безпечної роботи.

Про це Щоденний Львів повідомили в пресслужбі ЛМР.

«Ми проаналізували кінотеатри на готовність до роботи, і там дуже високий рівень безпеки», – сказав міський голова Андрій Садовий у ранковому ефірі на радіо «Львівська хвиля».

Він також зазначив, що мав розмову про це з очільником облдержадміністрації, яка вже незабаром фіналізує свої рішення щодо відкриття закладів культури.

«Статистика є стабільною вже близько місяця. Тож рішення відкривати садочки було на часі. А щодо театрів і кінотеатрів — я мав розмову з головою ОДА, і вони мають фіналізувати свої рішення. Ми — готові: проаналізували кінотеатри на готовність до роботи, і там дуже високий рівень безпеки. Я не бачу проблем. До того ж, ідеться лише про 50% місць, які можна буде займати. Також важливо зберегти робочі місця. Якщо кінотеатр не працює 4 місяці, то ми втрачаємо фахівців», — зазначив мер Львова.

За його словами, така ж ситуація й у театрах. Водночас, місто має намір цьогоріч проводити вистави не лише в приміщенні, а й на вулиці, аби долучити якомога більше людей. «Думаю, цьогоріч ми будемо пробувати робити цікаві вистави на вулиці, на великих площах, щоб люди мали бажання більше споглядати, а потім ходити в театри. Адже зараз ситуація така, що вони мають переживання. У всякому разі, якщо є маска, то, я думаю, проблем немає», — додав мер Львова.

На основі: https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/kinoteatry-lvova-hotovi-zapratsyuvaty-na-50-mer-85170

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments