Вівторок, 5 Липня, 2022
додому Львів Львівська опера відзначає 120-річний ювілей | Батяр

Львівська опера відзначає 120-річний ювілей | Батяр

Свій ювілей відзначає Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Хоча наша Опера не є найстаршою в Україні, її 120 років, але вона одна з найвпізнаваніших.

В це важко повірити, проте вже 120 років зі сцени Львівської опери звучать різноманітні твори й композиції видатних людей. 600 людей – саме стільки налічується працівників, половина з них – це творчі постаті.

Хоча в нашій країні опера не є настільки популярною, наприклад як у Європі, але з кожним роком вона набуває популярності і її відвідує все більше людей.

“Нас тішить, що у молоді стає модно ходити у театр, а також, що приїжджає багато іноземців”, – зазначила заслужена артистка України Любов Качала.

Львівські артисти можуть виконувати найскладніші партії й не однією мовою, оскільки вони знають декілька іноземних мов. Репертуар постійно змінюється й на цю хвилину є вистави для дорослих, а також для дітей.

А сам театр приваблює своєю архітектурою навіть сьогодні, адже його спорудили за найсучаснішими технологіями.

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької не зупиняв роботу навіть у часи Другої світової війни. А зараз в Опері проводять близько 80 вистав кожного року, а до 120-річчя готують щось грандіозне.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Через 15 років Україна не зможе виплачувати пенсії | Заявив Шмигаль

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments