Вівторок, 1 Грудня, 2020
додому Львів Львівська опера відзначає 120-річний ювілей | Батяр

Львівська опера відзначає 120-річний ювілей | Батяр

Свій ювілей відзначає Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Хоча наша Опера не є найстаршою в Україні, її 120 років, але вона одна з найвпізнаваніших.

В це важко повірити, проте вже 120 років зі сцени Львівської опери звучать різноманітні твори й композиції видатних людей. 600 людей – саме стільки налічується працівників, половина з них – це творчі постаті.

Хоча в нашій країні опера не є настільки популярною, наприклад як у Європі, але з кожним роком вона набуває популярності і її відвідує все більше людей.

“Нас тішить, що у молоді стає модно ходити у театр, а також, що приїжджає багато іноземців”, – зазначила заслужена артистка України Любов Качала.

Львівські артисти можуть виконувати найскладніші партії й не однією мовою, оскільки вони знають декілька іноземних мов. Репертуар постійно змінюється й на цю хвилину є вистави для дорослих, а також для дітей.

А сам театр приваблює своєю архітектурою навіть сьогодні, адже його спорудили за найсучаснішими технологіями.

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької не зупиняв роботу навіть у часи Другої світової війни. А зараз в Опері проводять близько 80 вистав кожного року, а до 120-річчя готують щось грандіозне.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Через 15 років Україна не зможе виплачувати пенсії | Заявив Шмигаль

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

11 речей у ванній кімнаті, через які гостям хочеться піти звідти скоріше

Поряд з кухнею ванна кімната - візитна картка квартири. Хоч ми й проводимо там набагато менше часу, ніж в інших кімнатах, саме затишна і...

На Львівщині п’яний водій легковика на смерть збив жінку | Батяр

Інцидент відбувся вчора, 29 листопада, близько 18:00 години. Водій перебував у стані алкогольного сп'яніння через що й збив на смерть жінку. Про це БАТЯR дізнався...

Мешканець Львівщини переховував заборонену зброю | Батяр

46-річний мешканець Львівщини обладнав сховок у себе вдома й переховував у ньому різну заборонену зброю. Про це БАТЯR дізнався з повідомлення поліції. Мешканець Яворівщини спорудив сховок...

10 кращих сімейних фільмів 2019-2020 років | Вони зачеплять глядача будь-якого віку

Найцікавіші й затишні історії з добрими й великодушними героями, дивовижними пригодами й незмінно хорошим фіналом збирають біля екранів всю сім'ю. Вони змушують щиро співпереживати...

Recent Comments