Неділя, 29 Травня, 2022
додому Львів Львівська мерія витратила мільйон гривень на туалетний папір і серветки

Львівська мерія витратила мільйон гривень на туалетний папір і серветки

Впродовж 2018-2020 р.р. львівське комунальне підприємство «Ратуша-сервіс» провело закупівлі туалетного паперу та серветок на 930 119 гривень.

Про це журналісти «Діла» довідались з сайту офіційних закупівель «Prozzoro».

сайт

6 лютого 2018 року Львівською мерією було укладено договір про постачання туалетного паперу, носових хустинок, рушників для рук і серветок з компанією ТОВ «Львівські ресурси» на 160 000 грн.

документація

16 квітня 2018 року ЛКП «Ратуша-сервіс» оголосило конкурс на постачання тих самих носових хустинок, туалетного паперу, рушників для рук і серветок у приміщення Ратуші, за адресою пл.Ринок,1. Перемогла у тендері компанія ТОВ «Львівські ресурси» з пропозицією 204 920 грн. Інший учасник торгів, ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР» запропонував поставити ці ж засоби 204 924 гривень, що 4 гривні дорожче, аніж пропозиція переможця.

протокол

21 березня 2019 року ЛКП «Ратуша-сервіс» підписало договір на постачання таких же товарів знову з ТОВ «Львівські ресурси». Вартість закупівлі склала 110 000 грн.

тендер

6 червня 2019 у Львівській ратуші знову відчули брак туалетного паперу та носових хустинок і оголосили черговий тендер. Переможцем було визначено ПП “КВІН-ТРЕЙД”, з пропозицією 169 999 грн. До слова, інший учасник торгів, ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ М’ЯКО» запропонувала надати ці ж самі послуги на 1 копійку дорожче.

розкриття

27 січня 2020 року ЛКП «Ратуша-сервіс» оголосило останній, поки що, тендер на постачання туалетного паперу до Львівської мерії. Переможцем у закупівлі стало згадуване ТОВ «Львівські ресурси», яке взяло зобов’язання за 285 200 грн. постачати обумовлену кількість туалетного паперу. І цього разу закупівля не відбулась без курйозів. ТОВ «МЕРІДА-УКРАЇНА» програла, бо її пропозиція виявилась дорожчою лише на 1 гривню, пропозиція ТОВ «ЗАХІД ПРО» перевищила суму, зазначену переможцем, лише на 2 гривні.

протокол розкриття

Таким чином, ми підрахували, що менш як за 2,5 роки у Львівській ратуші було використано туалетного паперу, рушників для рук та серветок на 930 119 гривень.

Нагадаємо, Львівська міськрада планувала обладнати душ в приміщені Ратуші за 750 000 гривень. Після оприлюднення цієї інформації журналістами «Діла», тендер було скасовано.

Редакція “Діла” не вважає, що 1 мільйон за туалетний папір – це багато.
Його має бути стільки, скільки треба, щоб у мерії перестали його красти.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/lvivska-meriya-spustyla-v-unitaz-majzhe-1-miljon-gryven/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments