Четвер, 20 Січня, 2022
додому Львівщина Львівщині вдалося підняти промисловість попри карантин

Львівщині вдалося підняти промисловість попри карантин

Як повідомляє westnews.info виробництво промислової продукції у Львівській області у січні-квітні 2020 року порівняно з січнем-квітнем 2019 року збільшилось на 5,4%.

Про це повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

Зокрема на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 6,6%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 6,0%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,4%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 28,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 22,9%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 7,8%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 5,3%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах машинобудування (на 20,3%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 16,1%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 9,8%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 1,9%).

статистика

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://westnews.info/news/Na-Lvivshhini-popri-karantin-trivaye-zrostannya-promislovosti.html

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments