Четвер, 7 Липня, 2022
додому Львів Львів збирається заборонити рух дизельним автомобілям по місті | Батяр

Львів збирається заборонити рух дизельним автомобілям по місті | Батяр

Вже у 2021 році у Львові хочу заборонити рух дизельних автомобілів старше 92 року випуску, а до 2030 року повністю заборонити рух дизельних автомобілів по місту.

Про це БАТЯR дізнався з повідомлення Львівської міськради.

Вивчивши документ стає зрозуміло, мерія бере курс на те, щоб люди купували бензинові, гібридні й електричні машини. Адже планується ввести техогляд, знижка на паркування для електрокарів, а також розвиток зарядних станцій у місті. Варто зазначити, що це стосується й автобусів, маршруток, а також таксі.

Цікаво, що вже у 2021 році будуть певні ділянки по місту, де буде дозволено рук транспортом лише з дозволеними нормами викидів у повітря. Тобто там заборонятиметься рух дизельним машинам старше 92 року, а також вантажним машинам, вже у 2025 вимоги будуть ще жорсткіші й у 2030 році буде повністю заборонено рух дизельних автомобілів по місті.

Напевно чиновники взяли приклад з європейських колег. Бо, наприклад, в Німеччині місцеві чиновники вже давно впроваджують подібні обмеження, проте не варто забувати, що в Німеччині федераційний устрій управління, що дає місцевим чиновникам великі повноваження на місцях. Та й в цілому не варто забувати, що в Європі в декілька разів зарплати більші чим в нас.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: У Львові збираються встановити новий рекорд

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments