Четвер, 28 Жовтня, 2021
додому Львів Львів став другим містом Європи за економічним потенціалом

Львів став другим містом Європи за економічним потенціалом

Львів став другим містом Європи за економічним потенціалом. Такі результати рейтингу Emerging Europe.

Економічне британське видання Emerging Europe внесло Львів до рейтингу міст, що розвиваються та мають найсприятливіші умови для підприємництва. У категорії «Економічний потенціал» Львів опинився на другій сходинці. На першій – Тбілісі. Про це пише VGORODE.

Київ, Харків та Кишинев (Молдова) опинилися лише на третій сходинці щорічного огляду економічного потенціалу міст у країнах із зростаючою ринковою економікою. Дніпро– на п’ятому, Одеса – на шостому.

Зазначимо, що у рейтингу Emerging Europe Awards 2020 оцінювали 75 міст у країнах Східної Європі, Кавказу, Балкан та Балтії. Переможців визначили 70 запрошених міжнародних експертів і радників з інвестицій.

Emerging Europe також визначило переможців ще в семи номінаціях. Містом, яке є найбільш сприятливим для бізнесу, став Будапешт. Угорська столиця також є лідером в категоріях «Бренд» і «Підтримка місцевих органів влади». За індексом сприйняття ділового клімату перемогло польське місто Лодзь, в номінації «Розвиток розумного міста» – Софія (Болгарія) і Таллінн (Естонія), «Інфраструктура і зв’язок» – Варшава (Польща), а «Якість життя» – Прага (Чехія).

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1121388-pishajsja-lviv-potrapiv-u-trijku-mist-lideriv-jevropi

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments