Неділя, 28 Листопада, 2021
додому Їжа Львів потрапив у зелену зону | Від сьогодні обмежень у закладах громадського...

Львів потрапив у зелену зону | Від сьогодні обмежень у закладах громадського харчування немає

Завдяки покращенню епідеміологічної ситуації у місті, у Львові вирішили послабити карантин – зокрема зняли обмеження щодо кількості відвідувачів в ресторанах та фітнес-центрах. Про це пише VGORODE.

Відповідне рішення напередодні, 7 липня, прийняла міська комісія ТЕБ і НС.

«Враховуючи епідситуацію в місті і те, що ми насправді потрапили у зелену зону, відповідно до показників, які визначені постановою Кабміну, на засіданні міської комісії було прийняте рішення про послаблення карантинних заходів. В першу чергу, це стосується відновлення роботи готелів, закладів громадського харчування, спортивних закладів та залів, фітнес-центрів», — пояснила заступниця міського голови, очільниця штабу з питань протидії коронавірусу Галина Слічна.

Якщо раніше в середі закладу харчування та у фітнес-центрах могло водночас перебувати не більше 10 людей, то тепер ці обмеження зняті і ці заклади мають повне право повноцінно функціонувати.

У Львові також готуються до наступного етапу послаблення і впродовж цього тижня перевірятимуть, чи готові театри, кінозали театри та міські дитсадки відновлювати роботу. Це питання розглядатимуть вже 13 липня, враховуючи епідситуацію, яка буде у Львові та області.

Нагадаємо, 8 липня, у Львові та області загалом підтверджено 6562 випадки інфікування коронавірусом. З них 170 – летальні. На щастя, 974 мешканців Львівщини вже одужали від COVID-19.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/dosuh_y_eda/a1123190-u-lvovi-znjali-obmezhennja-shchodo-kilkosti-vidviduvachiv-v-restoranakh-ta-fitnes-tsentrakh

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments