Субота, 21 Травня, 2022
додому Львів Львів отримав золоту медаль за найкращі екологічні проекти

Львів отримав золоту медаль за найкращі екологічні проекти

Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив лауреатів премій 2020 року за сталий розвиток, і місто Львів отримало золоту медаль за найкращі екологічні та соціальні реалізовані проєкти та ті, що перебувають у реалізації. Про це пише lviv1256.com.

Згідно з доповіддю Банку, Львів розробив з ЄБРР вісім муніципальних проєктів у всіх сферах комунальних послуг, включаючи громадський транспорт, електронні квитки (в процесі), тверді побутові відходи (в процесі), очищення стічних вод та виробництво біогазу (в процесі), центральне опалення та відновлення доріг.

У рамках співпраці з банком Львів послідовно робив екологічні та соціальні інновації пріоритетними: місто започаткувало в Україні програму ЄБРР «Зелені міста» (GCAP), одним із перших у країні взяло на себе зобов’язання добровільного скорочення викидів двоокису вуглецю в рамках європейської Угоди мерів, і розробило низку екологічних проєктів.

Львів, найбільший муніципалітет західної України, приєднався до програми «Зелені міста» від ЄБРР у ​​лютому 2019 року. Львівський GCAP підтримується урядом Чеської Республіки.

Очікується, що муніципальні проєкти лише з ЄБРР приведуть (після впровадження) до скорочення викидів двоокису вуглецю на 360 тисяч тон щорічно, що дорівнює висадженню 5,9 мільйонів дерев або зменшенню на дорогах 76 000 автомобілів. Завдяки новим ініціативам та проєктам з ЄБРР місто Львів постійно досягає значного демонстраційного ефекту як в Україні, так і в цілому в регіоні.

Нагороди за стійкий розвиток присуджують за досягнення у п’яти категоріях: стала енергетика, кліматична стійкість, найкраща практика в галузі довкілля та соціальних питань, екологічні та соціальні інновації, гендерні проблеми та інтеграція. Ці медалі надаються клієнтам ЄБРР, які зобов’язалися забезпечити стійкість основним принципом їхньої діяльності. Золоті, срібні та бронзові нагороди отримали цього року 16 клієнтів з 11 країн.

Алістер Кларк, директор ЄБРР з питань довкілля та сталості заявив: “Ці нагороди визнають великі досягнення наших клієнтів, які виходять за межі звичайного бізнесу для вирішення ключових екологічних та соціальних питань у рамках їхніх проєктів”. Спеціальна церемонія вручення нагород за сталий розвиток мала відбутися на щорічній зустрічі та бізнес-форумі ЄБРР у ​​травні 2020 року, але цей захід було скасовано через пандемію Ковід-19. Ми з нетерпінням чекаємо, коли обставини дозволять нам особисто зустрітися й відсвяткувати з нашими лауреатами, щоб разом виголосити тост за їхній успіх“, – сказав Кларк.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: http://lviv1256.com/news/l-viv-otrymav-zolotu-medal-vid-yebrr-za-ekolohichni-ta-sotsial-ni-proekty/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments