Вівторок, 5 Липня, 2022
додому Життя Легендарні слова Ч. Чапліна на своє 70-річчя

Легендарні слова Ч. Чапліна на своє 70-річчя

Прониклива промова коміка Чарлі Чапліна, виголошена ним на своє 70-річчя, по праву вважається однією з найбільш знаменитих промов. Ці рядки варті кожного прожитого ним дня:

Мова Чарлі Чапліна на своє 70-річчя «Коли я полюбив себе»:

  • Коли я полюбив себе, я зрозумів, що туга і страждання – це тільки попереджувальні сигнали про те, що я живу проти своєї власної істини. Сьогодні я знаю, що це називається «Бути самим собою».
  • Коли я полюбив себе, я зрозумів, як сильно можна образити когось, якщо нав’язувати йому виконання його ж власних бажань, коли час ще не настав, і людина ще не готова, і ця людина – я сам. Сьогодні я називаю це «Самоповага».
  • Коли я полюбив себе, я перестав бажати іншого життя, і раптом побачив, що життя, яке мене оточує зараз, надає мені всі можливості для зростання. Сьогодні я називаю це «Зрілість».
  • Коли я полюбив себе, я зрозумів, що за будь-яких обставин я перебуваю в правильному місці в правильний час, і все відбувається виключно в правильний момент. Я можу бути спокійний завжди. Тепер я називаю це «Впевненість в собі».
  • Коли я полюбив себе, я перестав красти свій власний час і мріяти про великі майбутні проєкти. Сьогодні я роблю тільки те, що приносить мені радість і робить мене щасливим, що я люблю і що змушує моє серце посміхатися. Я роблю це так, як хочу й у своєму власному ритмі. Сьогодні я називаю це «Простота».
  • Коли я полюбив себе, я звільнився від всього, що приносить шкоду моєму здоров’ю – їжі, людей, речей, ситуацій. Всього, що вело мене вниз і виводила з мого власного шляху. Сьогодні я називаю це «Любов’ю до самого себе».
  • Коли я полюбив себе, я перестав завжди мати рацію. І саме тоді я став все менше і менше помилятися. Сьогодні я зрозумів, що це «Скромність».
  • Коли я полюбив себе, я припинив жити минулим і турбуватися про майбутнє. Сьогодні я живу тільки справжнім моментом і покликом це «Задоволення».
  • Коли я полюбив себе, я усвідомив, що мій розум може мені заважати, що від нього можна навіть захворіти. Але коли я зміг пов’язати його з моїм серцем, він відразу став моїм цінним союзником. Сьогодні я кличу цей зв’язок «Мудрістю серця».
  • Нам більше не потрібно боятися суперечок, конфронтацій, проблем з самими собою і з іншими людьми. Навіть зірки стикаються, і з їх зіткнень народжуються нові світи. Сьогодні я знаю, що це – «Життя».

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Не переживайте, все на краще! | Повчальна історія

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments